İNTRALİNE TARİHÇESİ

İntraline İlaç Lokman Kanat tarafından İstanbul'da kuruldu.

Ortopedi fizik tedavi grubunda uzman saha ekibi kuruldu. Yeni bioteknolojik ürünler Türkiye'ye getirildi. (Kök Hücre)

İlk reçeteli ürün lansmanı yapıldı.Türkiye'de yer alan 55 enjeksiyon ilaç firması arasında İntra-Artiküler enjeksiyon grubunda pazar lideri oldu.

100 üzerindeki çalışanı ile Türkiye genelinde yaygın dağıtım kanalı stratejisini hayata geçirdi. Ortopedi ve fizik tedavi grubunda Türkiye'nin en büyük uzman hekimlerden oluşan saha ekibi kuruldu. Osteoporoz grubu zoledronik asit pazarında Laniczol ürünüyle Türkiye'de pazar lideri oldu.

İntraline Ecza Deposu kuruldu. İntraline İlaç portföyünde bulunan 8 geri ödemeli ilacın lojistik ve depolama ve sevkiyatı yapılmaya başlandı.

Yurtdışı ve Yurtiçi iş ortaklarının sayısı 22'ye ulaştı. 70+ üzerindeki çalışanı ile Türkiye genelinde yaygın dağıtım kanalı stratejisini hayata geçirerek, ilaç portföyüne 16 geri ödemeli ilaç daha kattı. Yeni Üroloji ekibi kuruldu.

Yurtiçi ve yurtdışı iş ortaklarının sayısı 26’ya ulaştı. 180+ üzerindeki çalışanı ile Türkiye genelinde yaygın dağıtım kanalı stratejisini gerçekleştirerek ilaç portföyüne 18 geri ödemeli ilaç kattı. Ribogen İlaç ile iş ortaklığı kuruldu.